חזרה לכל השירותים >>

ייעוץ פיננסי

ייעוץ וליווי עסקי  – לצמצם את הסיכון ולהגדיל את התשואה

בעלי עסקים ומנהלי חברות נדרשים לקבל מדי יום החלטות עסקיות משמעותיות אך לא תמיד יש בידיהם את הכלים בכדי לאמוד את מידת הסיכון הכרוכה בהחלטותיהם ואת ההשלכות הפיננסיות העתידות להיגזר מהן.
הודות לניסיון העסקי הרב שצברנו בלווי מאות עסקים, חברות וארגונים ביכולתנו לסייע ללקוחותינו להשיג את היעדים העסקיים שהציבו לעצמם תוך מזעור הסיכונים העומדים בפניהם. בנוסף, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את רשת הקשרים הענפה שיצרנו במשך השנים, ודרכה אנו פותחים בפניהם אפשרויות והזדמנויות חדשות, המקנות להם יתרון תחרותי ומאפשרות להם למנף את הצלחתם העסקית מהר יותר.

שירותי הייעוץ העסקי שאנו מספקים ללקוחותינו כוללים בין השאר:

ייעוץ בנושאי מקרקעין – אנו מלווים את לקוחותינו בעסקאות מקרקעין שונות, החל מרכישת דירה למגורים, דרך קנייה והשכרה של נכסים מסחריים וכלה בייעוץ לביצוע השקעות נדל"ן מניבות כמקור להכנסה פאסיבית או כחסכון לילדים.
במהלך השנים צבר צוות המשרד ניסיון רב בעסקאות מקרקעין מכל הסוגים ובהם: עסקאות קומבינציה, תמ"א 38, נכסים מניבים בארץ ובחו"ל, קבוצות רכישה וחוזים מול חברות קבלניות.

בקיאותנו הרבה בחוקי המיסוי ואמנות המס הבין לאומיות, ומומחיותנו המיוחדת בניצול פרצות מס חוקיות, מאפשרות לנו להתוות ללקוחותינו את מסלול העסקה המיטבי, בהתאמה מלאה לאפשרויות המימון העומדות לרשותם ותוך מזעור הוצאות המיסוי הכרוכות בעסקה. במידת הצורך אנו מערבים בפעילות עורכי דין בתחומי המיסוי והמקרקעין לפי צרכיו הספציפיים של כל לקוח ולקוח.

תכנון פיננסי לגיל הפנסיה – המשרד מעניק שירותי תכנון פיננסי לגיל הפנסיה ללקוחותיו, החל מתכנון אפיקי החיסכון בגיל צעיר וכלה בקבלת החלטות בצמתי החיים ולקראת הפרישה לגמלאות. התכנון והייעוץ נעשה באופן פרטני, בהתאמה מלאה לנתוני הלקוח והעדפותיו, ותוך שיתוף פעולה עם סוכן הביטוח, היועץ הפנסיוני והמעביד במידה והמבוטח הינו שכיר.

הודות למומחיותנו בחוקי המיסוי, במהלך הייעוץ אנו שמים דגש רב על מיצוי הטבות המס ומקסום הזכויות הביטוחיות תוך הסתכלות רחבה על טובת הלקוח ומשפחתו, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

ייעוץ וליווי בהשקעות פרטיות –  הצוות המקצועי שלנו, המלווה את לקוחותינו באופן שוטף במשך שנים, עומד לרשותם גם בייעוץ לקראת ביצוע השקעות במיזמים שונים, הן באופן פרטי והן כחלק מפעילותם העסקית. בשלב הראשון אנו בוחנים את תנאי העסקה ואת כדאיותה ביחס לשוק ולאפשרויות המימון של הלקוח. בהמשך לכך אנו מגבשים המלצות לפעולה, תוך תיאום מלא עם היועץ המשפטי של המשקיע. במידת הצורך, נוכל גם לסייע באיתור שותפים פוטנציאליים שיאפשרו לממש את העסקה ולהוציא אותה לפועל.

ייעוץ וליווי שותפים ומשקיעים בקרנות הון סיכון – שירות נוסף שלנו בתחום לווי המשקיעים הוא יעוץ מיסויי לקראת השקעה בקרנות הון סיכון. היכרותנו המעמיקה עם שוק ההון מחד, ועם ההיסטוריה האישית והמיסויית של הלקוח מאידך, מאפשרת לנו להתאים לכל משקיע את התמהיל הנכון לו ביותר, תוך הסתכלות רחבה על העדפותיו וצרכיו בטווח הבינוני והרחוק.

ייעוץ וליווי חברות הזנק (סטארט אפ) – אנו גאים להעמיד את הניסיון והידע שצברנו לרשות יזמים טכנולוגיים וחברות סטארט אפ צעירות. אנו מלווים את המיזם באופן צמוד במגעיו עם הרשויות השונות ומנחים את העומדים בראשו כיצד לגייס משקיעים וכיצד למקסם את הטבות המס המגיעות להם.

חזרה לכל השירותים >>