חזרה לכל השירותים >>

מיסוי – לשלם בזמן, ללא קנסות והפתעות את כל מה שצריך ורק את מה שצריך

כמשרד המתמחה בדיני המס אנו משלבים את יכולותינו החשבונאיות עם ידע מעמיק וניסיון רב שצברנו בשטח בלווי עסקים בכל הגדלים, החל מעוסק פטור ומורשה, חברה בע"מ ושותפויות, עמותות ומלכ"רים. בקיאותנו הרבה בחוקי המס בארץ ובעולם לצד קשרי העבודה הטובים שרקמנו עם רשויות המס במשך השנים, הם המפתח ליכולתנו להעניק ללקוחותינו את הביטחון המוחלט שתשלומי המס שלהם מוסדרים כהלכה תוך ניצול של מירב ההטבות וההקלות המגיעות להם עפ"י החוק.

שירותינו בתחום המיסוי כוללים:

פתיחת תיק ברשויות – כחלק מהליווי שאנו מעניקים לעסקים חדשים בתחילת הדרך אנו פותחים עבורם תיקים ברשויות השונות, מפיקים עבורם אישורי ניהול ספרים וניכוי מס במקור וחוסכים מהם את הצורך בהתרוצצויות וביורוקרטיות מיותרות.

לאחר פתיחת התיק ברשויות אנו מתדרכים את בעל העסק על כל הנדרש ממנו על מנת לנהל את החשבונות והספרים שלו כחוק ובהמשך אנו נפגשים עימו מעת לעת בכדי לערוך יחד תכנון מס אופטימאלי עבורו, תוך מקסום הזכויות וההטבות המגיעות לו באופן חוקי.

דו"חות מס לעוסקים, חברות ועמותות – במקביל לעריכת כל דו"חות המס הנדרשים באופן שוטף ללקוחותינו – עוסקים, חברות ועמותות, אנו פוגשים בהם לשם ייעוץ עסקי ופיננסי וביצוע תכנון מס מיטבי. זאת במטרה לנצל ולמקסם את תכנון המס בהתאם לנתוניו הספציפיים של כל נישום ונישום ובכדי להבטיח לכל לקוח שקט נפשי בכל הקשור למיסוי בידיעה ברורה שלא יופתע בבקשות תשלום בלתי צפויות שלא נערך אליהן למפרע.

תכנוני מס ופרה רולינג – מתוך היכרות עמוקה וידע רחב בחוקי המס השונים, צוות המשרד נוהג לעדכן את לקוחותיו באופן שוטף, בשינויי חקיקה, פסיקה ופרקטיקה קיימת ומשתנה. אצל לקוחותינו המעוניינים בכך ובמידה והנושא נדרש, נבצע תהליכי פרה רולינג במטרה למזער את הוצאות המיסוי שלהם, נלווה אותם  בתהליך מול רשויות המס ונפעל למיקסום מלוא הטבות המס המגיעות להם בכפוף למוגדר בחוק.

ייצוג מול רשויות המס – אנו מייצגים את לקוחותינו בכל מגעיהם עם רשויות המס ומלווים אותם לדיונים השונים במשרד מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי ורשויות נוספות. ניסיוננו הרב בעבודה אל מול הרשויות והיכרותנו העמוקה עם המערכת ועם בעלי התפקידים השונים המשרתים בה, מאפשרים לנו לנהל מגעים אלו ביעילות מקסימאלית המקצרת את לוחות הזמנים, ומתוך עמדת בטחון בזכויות ובהטבות המגיעות ללקוחותינו.

חזרה לכל השירותים >>